Kezbanlık (Kaptan Jb)

Kezbanlar cinsel arzuyu doyurma nesneleridir. Hatta "Aradığım kişi bana şunlarla gelcek: *maddiyat* çünkü ben güzelim ve hakediyorum" diyerek bunun onayını herkesten önce kendileri verirler.
Kezban önceleri sadece taşralı kızlar için kullanılan bir deyim olsa da zamanla daha kapsamlı ve tutarlı bir tanım haline gelmiştir. Mesela vücudu güzel, bakımlı kezbanlar da vardır. Bu durumda bir erkeğin kezban karşısındaki konumu da çeşitlilik gösterir hale gelmiştir:
1- Erkek kezbanın ilgi alanına girmiyordur: Paralı değildir, erk sahibi değildir veya yakışıklı değildir gibi derinlikten uzak sebeplerden dolayı girilmez bir kezbanın ilgi alanına. Çapkınlık yapmak gibi bir derdiniz yoksa bu duruma fazla takılmazsınız.
2- Erkek kezbanın ilgi alanına giriyordur: Yukarıda bahsettiğim derinlikten uzak sebeplerden birisine sahipsinizdir. Bu durumda kezbana ilgi gösterirseniz:
A) Çok safsınızdır, size ne gözle bakıldığını bilmeden oltaya gelmişsinizdir. Hatta iyi niyetli olup aşka dair duygular da hissetmeye başlamışsınızdır. Aşkın gözü kördür hatırladınız mı? Hatırlayacaksınız. Olta ağzınızı yırtana kadar size geçmiş olsun.
B) Çapkınlık peşinde koşup olaya seks hayatınızdaki yeni bir skor olarak bakıyorsunuzdur. Kulağa ilk başta rahatsız edici gelse de bir kezbana ilgi gösterme durumda kalan birisi için en akıllıcasını yapıyorsunuzdur. Bu noktadan sonra eğer zarar görmek istemiyorsanız kezbanla olan ilişkinizde tek bir mottonuz olmalı: KULLAN - AT. Hayatınızda kullan - at nesneleri daha sık yer almaya başlasın. Kondom (önem sırasında birinci), kağıt mendil, kağıt havlu, mail adresi (yapışkandır çoğu kezban), kullan at ev adresi (otel, araba gibi. Çoğu ciciş kezbanın doğal yaşama ortamıdır.), hatta mümkünse kullan at kimlik.

Kezban konusunda en güzeli ve olması gerekenine gelince sadece şunu söyleyebilirim: Kezbandan tamamen arınmış bir hayat.
Kezbansız günler.


Kaptab Jb

7 yorum:

 1. Kezban konusunda en güzeli ve olması gerekeni Kezbandan tamamen arınmış bir hayat... Kesinlikle olması gereken bu.

  Kullan at mantığı zaten Kezban'ların fitilini ateşleyen bir olay. Yani barzolar "ziktim attım" mantığıyla yaklaştığı sürece Kezbanlara, Kezbanlar da "kullandırmayacağım ki kendimi" diye nazlanırlar. Kezban'lara cinselliğin zevk alınan bir şey olduğunu öğretmeye çalışsak çok daha etkili olur, onların fikrini (erkekler kadınları kullanır, bir kadın kendini kullandırmamalı) desteklemek onları güçlendirmekten başka bir işe yaramaz.

  YanıtlaSil
 2. abaza detected ! kullan at mantığıyla, kezban olmak arasındaki fark pek de uzak değil. böyle erkekler bir kezbanı bile haketmez.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. adam genel görüş üzerinden yorum yapıyor sen ise okuduğunu anlamışsın sankide, üzerinden yorum yapıyorsun.dolayısıyla kezban adamın standardının altında kalır. buda sana kapak olsun, odana kapan ışıklarıda kapat parazit gibi yaşamını sür

   Sil
  2. sen önce 'de' leri ayrı yazmayı öğren!

   Sil
  3. tipik bir kezban.. "de" lere takılır konuyu algılayamayınca.

   nod32 : Eminim son kelimeyi googleda ("da" sevişik) aratmaya başlamıştır bile bir hata bulmak umuduyla. Artık dipnotu farkedip geri geldiğinde kapak olur bu kısım.

   Sil
  4. 4 Eylül 2012 15:00

   Yorumu yazan arkadaş gayet de mantıklı bir şey demiş, işinize gelmeyince "aha keziban bu ya" diye zırlamayın. Ne yazdığını 3-5 kere oku, biraz da düşün, belki anlarsın. Muhtemelen bir Kezban'ı bile hak etmeyenlerdensindir.

   Sil
 3. Bu sitede hiç aklı selim bir yorumcu yok... Ana baba olmaması gereken ruh hastası insanlar ebeveyn, öğretmen olmaması gereken ruh hastası insanlar öğretmen olursa onların yetiştireceği nesilden de bir sik olmaz. İnsan yetiştirmek her babayiğidin harcı değildir.Kamil-Kezban sonucunun tek sorumlusu skindirik Türk aile ve toplum yapısıdır, eğitim sisteminin vasatlığıdır.Anne baba olmayı bir kenara bıraktım, toplum içinde serbestçe dolaşmaları bile yasaklanması gereken insanlar evlat yetiştirmeye kalkarsa böyle sçar işte. Bana da onların yetiştirdiği hayvanlarla aynı ortamda havayı solumak düşer. Aslında sizler değil, ana babalarınız birer Kamil ve Kezban,o yüzden hepinizi affediyorum. Umarım zamanı geldiğinde huzurlu bir şekilde geberirsiniz ve dünya biraz temizlenir.

  YanıtlaSil