10 Haziran 2012 Pazar

bir işi ve evi olması cok önemlidirr

22 yorum:

 1. Kezbanın tesetturlu hali, paket farklı, içerik aynı

  YanıtlaSil
 2. bkz. kabuklu kezban.

  YanıtlaSil
 3. kezban² amk

  türkçe 0
  giyim zevki 0

  neyse en azından bölgesel takılıyo. büyük çapta bi zarar yaratmaz.

  YanıtlaSil
 4. anasınıfı öğretmeniymiş. s.kerim bu ülkenin eğitim sistemini. körpecik çocuklar kimler tarafından eğitiliyor. Çöpçüler kralı'ndaki yaziciiim bunları gaste'ye! diyen kül yutmaz gibi oldum farkındayım; ama insan gerçekten sinirleniyor.

  YanıtlaSil
 5. o bölgelerde çiftleşin. ülkenin geri kalanına yayılmayın lütfen.

  YanıtlaSil
 6. Canım ya... Hani köylük yerde bazen üst sınıflar alt sınıflara ders verir ya öğretmen yetersizliğinde... Heralde bunu da ilkokul 1. sınıftan getirmişler, anasınıfındakilere altına yapmamayı öğretsin diye!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mesleğiyle ve içinde olduğu durumla dalga geçme lan erkek kezban. sen Harvard'ta hocasın sanki amk.

   Sil
  2. İki düzgün cümle yazamayan, noktalama işaretlerinden bilhaber birinin "öğretmen" olması durumunda bir tuhaflık yok yani?

   İkimci olarak ben Harvard'da hoca olsam ve ard arda 2 düzgün cümler kuramasam, Harvard Kürek takımı beni kürekleriyle döverdi.

   Dolayısıyla burada kişnin öğretmen olmasıyla değil öğretmen olması için gereken minimum gereklilikleri karşılayamamasına rağmen öğretmenlik yapmasına laf ettim.

   Ayrıca korumaya çalıştığın kezban; "...köyünden olasın, merkezden olsun..." diyerek milletimizin efendisi olan köylüleri aşağılarken nedense sesin çıkmadı.

   Sil
  3. bilhaber ne amk bihaber olmasın o. senin bu kara cahilliğini görseler,o harvardlılar küreklerini hepisi birden senin gereken yerlerine monte ederlerdi.

   Sil
  4. ashdaşjflsdajsd übermalecesbans

   Sil
 7. ekşici kezban başlığındaki yorumcu örtmen olmasın bu. memleketlerde uyuşuyor bilemedim şimdi. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ahahahaaaa haklı olabilirsin piççç))))

   Sil
  2. doğru tespit panpa. örtmen olsa olsa bu olur. tipe bak amk. bu tiple saygı bekliyolar. tez zamanda kamillerine kavuşurlar inşallah. ne diyim panpam. en güzellerini sen söylüyosun,biz de bu kadar diyelim.

   Sil
  3. gülmekten yarıldım piç)))

   Sil
  4. Kendi kendinizi destekleyin bakalım.

   Sil
  5. amk ruh hastası. kendi yazdığı yazılara kendi destek veriyo.

   Sil
 8. kendisini anlatacağı bölümde "şöyle şöyle olmalıdır" filan diyerek aslında kendinde aradığı özellikleri mi belirtmiş? "beni bende demen bende değilim. bir ben vardır bende benden içeri.."tarzında şiirselliğe vurmuş olmasını temenni ediyorum.trabzonlu,evi ve sabit bir işi olan(!)biri olarak aksini düşünmek istemem..editööör körolasıca kaldır mozaiği de bi bakiim ehe

  YanıtlaSil
 9. aaa çöpçüler kralı'ndaki hacer.

  YanıtlaSil
 10. Türbanı, deri ceketi, safinaz eteğini, leopar desenli pazar çantasını kombinleyebilen bir yaşam formuyla karşı karşıyayız. O nasıl bir kıyafettir lan?

  YanıtlaSil
 11. heyirdir abla, minibüs mü bekliyisen ?

  YanıtlaSil
 12. anasınıfı öğretmeni olmayabilir çünkü cümle kurmayı yeni öğrenmiş.

  YanıtlaSil