24 Haziran 2012 Pazar

temiz kız?

Sizlerden Gelen Paylaşımlar

Gönderen : Hilal43 yorum:

 1. harbi kamil bu, ağzına yüzüne kürekle vurasım geldi.

  YanıtlaSil
 2. "bir kızda bir erkekten güzel bir gelecek ister" diyerek paracı kezbanlara çanak tutmuş bu kamil.

  YanıtlaSil
 3. Yuh diyorum ya, kusura bakmayın ama bu adam tam bir KAŞAR. Yok artık, temiz kız istiyorum diyor ve Rus kovalıyor. Yani tipik ben erkeğim çüküm olduğu için dilediğimce çiftleşebilirim ama bir kız bunu yapamaz mallığı. Tansiyonum düştü.

  Buram buram Kamil detected.

  YanıtlaSil
 4. nedir bunun bu tripleri

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. fenalık geldi bunların triplerinden

   Sil
 5. umarım Ruslar donuna kadar alır bu kıronun, dımdızlak ortada bırakır giderler yakışıklı erkeklere. bundan daha fazlasını hak etmiyor bu angut.

  YanıtlaSil
 6. Kendimi çamaşır suyuyla temizledim, altın çüklü sultanımıza talibim.

  YanıtlaSil
 7. rus mafyası peşine düşsün, ağır kamil

  YanıtlaSil
 8. @kezbanhunter

  kezban veya kamil farketmez, bu kımıl zararlılarını teşhir et dostum. teşhir et ki, millet doğruyu yanlışı fark etsin.

  YanıtlaSil
 9. BiR dE bÖyLe YaZmIyOrLaR Mı çekiçle parmaklarını kırmak lazım ben 3-4 kelime yazınca yoruldum bunlar cümleler yazıyor bu şekilde. Allah'ın kabızları.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zahmet edip bu şekilde yazdıklarını bile sanmıyorum. Galiba bir iki kişi var, böyle yazıp yazıp ortaya salıyorlar. Sonra bu mallar sağdan soldan görüp, abanıyor kopyala-yapıştıra. Virüs gibi birşey !

   Sil
 10. Lan kıro, aylarca köpek gibi çalışıp 3 kuruş kazanıyorsun onu da çapkın Rus kadınlarıyla bitiriyorsun. Senin gibi 50 tane mal adamı kullanıp atıyorlar, Türk erkeğini de rezil ediyorsun. Havuz kenarında beyaz atletiyle oturmuş hanzo.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rus kızı bu malı ne yapsın? Yazlık mekanlarda yakışıklı zenginler dolu. Bu tipsizi olsa olsa 60 yaşındaki İngiliz turist kadın çeşit olsun diye ziker.

   Sil
 11. Kamil alttan 3. tweet'i ile parayı ben sağlayacağım kadından da zar isterim diyor. Optimus diye biri vardı buralarda diyordu ki kamiller kezbanları kezbanlar da kamilleri besler, al amk herifin argümanının kanıtı.

  YanıtlaSil
 12. böyle hanzolarin sayesinde insan sahilde rahat olamiyor, öküz gibi bakiyorlar.

  YanıtlaSil
 13. songül karlı sütyensiz aratıyodum, buraya nasıl geldim a.q.

  YanıtlaSil
 14. beyinsiz hırbo.. o tiple daha çok Rus peşinden koşarsın, görüp görebileceğin anca kezban olur

  YanıtlaSil
 15. "manitalar"
  eski kaşar detected

  YanıtlaSil
 16. ibretlik bebeğim :(

  YanıtlaSil
 17. Sen daha çok rus kovalarsın kerhane artığı abim.

  YanıtlaSil
 18. Bu gerizekalının kaderi kadınlar tarafından maddi manevi kullanılmak ve de oldukça tecrübeli olmasına rağmen bunu bakireyim diye kandıran kadınla evlenmek.

  YanıtlaSil
 19. hilal hunter, çok güzel paylaşım.

  YanıtlaSil
 20. ruslar alıp götürseler bunları bir daha da getirmeseler biz de kurtulsak, ama nerde öyle salak rus di mi?

  YanıtlaSil
 21. budist galiba kendisi
  "buda sana kapak olsun" dediğine göre
  veya "bu da" mı demek istedi acaba?

  YanıtlaSil
 22. bunu ruslar aşkla kandırsa, parasını sonuna kadar yese, kullanıp kullanıp atsa ne güzel olur. ava giderken avlanmış olur mal.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daha sonra gelir evde ağlar soktumunun kamili.
   Ben hep sevdim, onlar beni sevmediler...

   Sil
 23. Rusların önünde maymun gibi dans eden kamillerden. Kaşarlık had safhada.

  YanıtlaSil
 24. Arkadaşlar, yakında piyasaya süreceğim "YettiGari Kamilsavar Sprey"i sizlere tanıtmanın haklı gururunu yaşıyorum.

  İsviçreli bilim insanlarıyla ortak çalışmamızın ürünü olan YettiGari Kamilsavar, Kamil, Mahmut, Apaçi ve benzeri yürüyen haşerelere karşı kesin etkili bir aerosoldür.

  Özellikle bu yaz sıcağında hiç çekilmeyen Kamil'lerden herkes kurtulsun diye kısa bir süre sonra 0,50 TL'den piyasaya sürülecek olan YettiGari Kamilsavar spreyi kaçırmayın.

  (Çevresinde birden fazla Kamil olan müşterilerimize 10 koli ürün bedava)

  YanıtlaSil
 25. o göklere çıkardığım şey devasa tenasül uzvum. şaha kalktı mı arşı deliyor: sadece beni değil, kullanıcısını da mutlu ediyor. sen onun heybetini bir gör bakalım bi daha hayatın boyunca bana "zavallısın" diyebilecek misin, hanzo seni..

  YanıtlaSil
 26. ibretlik bir örnek.

  - rus kovalıyorum diye hava atıyor
  - ve akabinde temiz kız istiyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya gülüyoruz falan bu embesilin haline ama düşününce... ulan bu adam bir gün bir kadınla evlenecek, içim parçalandı ya bu kahpeyi biri çocuklarına baba yapacak. umarım o kadının bundan farkı olmaz ama eğer iyi biriyse vallahi insan üzülüyor

   Sil
 27. Şu durum var Rus kız alır ama o Rus olduğu için temiz bir geçmiş beklemez, Türk kızına gelince iş değişir temiz olmazsa kan davasına döner. Hiç duymadım bakire olmadığı için gerizekalı Türk erkeği tarafından öldürülen Rus kadın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Parası yoksa Rus kızı bu adamı en iyi ihtimalle sker atar, hatta onu bile yapmaz, Rus kızlarının peşinde bir sürü yakışıklı oluyor. Bu adam en iyi ihtimalle Türkiye'ye vajinasını kemirtmeye gelmiş yaşlı bir turistin yatak eğlencesi olacak.

   Sil
 28. At hırsızı detected ...

  YanıtlaSil
 29. Rusyadan yaziyorum. Bizimkiler burada 50 yasinda 120 kilo hatunlarla gezip ondan sonra ``Ruslari bafiliyorum haci`` diye ortalarda geziyor. Ruslar da bizden illallah demis durumda.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. He he, bunlar ABD'de de kıçı aşure kazanı gibi hayat kadınıyla yatıp Türkiye'ye döndüklerinde "abi bi amerikalı kız skmişim, öyle böyle değil" diye anlatırlar :). Bu zavallılara inananda kabahat, artık herkes biliyor gerçekleri.

   Sil
 30. Bu ne lan? Sabah sabah midem kalktı. Bu adamlardan askerde bolca tanımıştım, onun dışında 10 metreden yakına yaklaştırmam.

  YanıtlaSil
 31. ya tatlışım ya. senin biri ecüs bücüsler olduğu sürece biz baya ''temiz '' kalıcaz sen merak etme, ''pislenecek'' adam kalmayacak yakında yeminle.ay bebişim benım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu zilli adalarla yapılan seksten zevk de alınmaz. Efendi birini bulamıyorsan yakala bir yakışıklı turist, bak keyfine.

   Sil
 32. preshouttherunway28 Eylül 2013 09:16

  ağır kamil ya arkadas bu nedir :?

  YanıtlaSil